4 zónové diaľkové ovládanie k riadeniu LED pásov

€63,95 €63,95 / 1 ks
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
16.4.2020

4 zónové diaľkové ovládanie k riadeniu LED pásov s ultra citlivým skleneným dotykovým farebným kruhom na ovládanie RGBW LED pásov. Umožňuje ovládať 4 samostatné zóny (prijímače) jednotlivo, ale aj synchronizovane stlačením jednej, alebo viacerých zón, ktoré chceme ovládať. Ku každej zo 4 zón je možné uložiť si 3 scény. Taktiež obsahuje tlačidlo pre výber z 10 efektov, ako aj nastavenie rýchlosti efektu a jeho zastavenia na danej farbe.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ovládač SR-2819S s ultra citlivým skleneným dotykovým farebným kruhom na ovládanie RGBW LED pásov. Umožňuje ovládať 4 samostatné zóny (prijímače) jednotlivo, ale aj synchronizovane stlačením jednej, alebo viacerých zón, ktoré chceme ovládať. Umožňuje miešanie RGB kanálov na tri odtiene bielej – teplá, neutrálna alebo studená, samostatne zapnúť / vypnúť a stmievať biely kanál W a vypnúť RGB kanál. Ku každej zo 4 zón je možné uložiť si 3 scény. Taktiež obsahuje tlačidlo pre výber z 10 efektov, ako aj nastavenie rýchlosti efektu a jeho zastavenia na danej farbe. Kompatibilné so sériou prijímačov 1009. Balenie obsahuje praktický magnetický držiak pripevniteľný na stenu.

Technické parametre:

Typ: SR-2819S

Počet ovládaných zón: 4

Napájanie: batéria 3x1,5V AAA

Frekvencia: 434MHz/868MHz

Rozmery: 55*120*17mm

Dodatočné parametre

Kategória: Ovládače
Záruka: 2 roky
Napájanie: batéria 3x1,5V AAA
Frekvencia: 434MHz/868MHz
Počet ovládaných zón: 4
Rozmer: 55 x 120 x 17 mm
Typ: SR-2819S

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka LEDline vznikla roku 2010, keď sa firma ELMITA rozhodla začať pod touto značkou distribuovať LED produkty ako LED pásy, LED svetelné zdroje, LED reflektory a podhľadové svietidlá typu DOWNLIGHT, ktoré si našli obľubu aj u zahraničných partnerov. Jednou z najzaujímavejších referencií je použitie LED svietidiel v nemocnici vo Francúzsku.

Značka LEDline je značkou firmy ELMITA, s.r.o. Produkty LEDline sú v prvom rade vyrábané s ohľadom na kvalitu a nie na cenu, čo je v poslednej dobe plnej konkurencie krok dôvery. Napriek tomu sú však produkty konkurencieschopné a tešia sa obľube náročnejších zákazníkov, ktorí vedia kvalitu oceniť.